Więcej informacji

Czy patrząc na ludzi sukcesu, nie myślisz o cenie jaką zapłacili za spełnienie swych marzeń? A moĹźe ich szczęście jest tylko pozorne? Jak wyglądają prawdziwe twarze z retuszowanych okładek kolorowych pism? Alicja – sławna piosenkarka, po zakończonym romansie z prezesem radia, czuje pustkę. Kiedy spotyka Andrzeja – swoją młodzieńczą miłość, jej Ĺźycie się zmienia. Nie wie jednak, Ĺźe jego Ĺźoną jest ambitna redaktorka tabloidu dla której Ĺźycie gwiazd nie ma sekretów. Opowieść o ludziach, których Ĺźycie zdominowała pogoń za karierą. Co musi się wydarzyć, aby przebudzili się z uczuciowego odrętwienia?

Świat mediów kreujących Ĺźycie celebrytów, pokazany z perspektywy gwiazdy oraz redaktorki tabloidu. Alicja-sławna piosenkarka, skoncentrowana na sobie i uzaleĹźniona od uwielbienia fanów, po zakończonym romansie z prezesem radia, czuje pustkę. Kiedy spotyka Andrzeja – młodzieńczą miłość –  jej Ĺźycie się zmienia.  Nie wie jednak, Ĺźe jego Ĺźoną jest ambitna redaktorka tabloidu, dla której Ĺźycie gwiazd nie ma sekretów. W tle gorące kulisy show biznesu i kolegiów redakcyjnych tabloidu.

Streszczenie

Sława i świat mediów kreujących Ĺźycie celebrytów, pokazany z perspektywy gwiazdy oraz redaktorki tabloidu. Lektura powieści skłania do refleksji nad pokoleniem współczesnych trzydziestolatków, których Ĺźycie zdominowała pogoń za karierą. Bohaterowie książki, mimo Ĺźe osiągnęli sukces, mają pieniądze i uznanie, nie umieją się  cieszyć z tego co osiągnęli - ciągle goniąc za nowym spełnieniem. Miłość jest dla nich chwilową iluzją, zaspokojeniem egoistycznej potrzeby uznania. Za sukces płacą wysoką cenę. Czy przebudzą się z uczuciowego odrętwienia? W tle  gorące kulisy show biznesu i kolegiów redakcyjnych kolorowego pisma.